Polish (Poland)English (United Kingdom)German
Vsmart Extensions


 

Firma z bogatą tradycją i pasją, to słowa, które w najprostszy sposób mogą określić nasze przedsiębiorstwo. MARMUR TRAWERTYN działający na rynku od 2001 roku to osoby, których połączyła ta sama pasja, zaangażowanie i dbałość o detale. Jesteśmy profesjonalistami dlatego naszym klientom oferujemy najwyższej jakości produktu.

Trawertyn, który jest głównym produktem naszej oferty to kamień naturalny. Jego magiczne wręcz właściwości pozwalają zmienić powierzchnie, w prawdziwe artystyczne dzieła sztuki. Stoły, umywalki, wanny. To tylko część z elementów, w których może posłużyć nasz kamień. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, które pragną w swoich domach czegoś niebanalnego i innowacyjnego, a także inwestorów, którzy pragną aby mieszkania, domy stały się bardziej prestiżowe na wzgląd materiałów, z których zostaną wykonane.

Jesteśmy przekonani, iż nasze produkty nie tylko przypadną Państwu do gustu, lecz także posłużą przez długie lata.

Wszystkie kamienie sprowadzamy z dalekiej i ciepłej Turcji, gdzie występują ich najszlachetniejsze odmiany. To gwarancja, że dbałości i najlepszych gatunkowo produktów. Właśnie takie pragniemy Państwu przekazywać, bowiem każdy nasz zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą.